Jdi na obsah Jdi na menu
 


Herní módy

V herních módech hry Team Fortress 2 jsou dva týmy , modrý a červerný.

Tyto dva týmy proti sobě útočí po případě spolupracují.

 

CTF (capture the flag)

Tým musí vzít vlajku z určitého místa (spawn).Pokud jeden z týmů tuto vlajku veme musí jí co nejrychleji dostat k sobě na základnu.

 CP (capture point)

Tento herní mód zpočívá v tom zabrat všechny body které jsou rovnoměrně rozložené po mapě.Ale není to tak jednoduché v tomto módu je jeden tým jako obranářský to znamená že má zabrané všechny body , a ten druhý tedy je útoční a má za úkol obsadit všechny body.

KoTH (king of the hill)

V tomto módu je hlavní úkol obou týmů udržet jeden bod který je uprostřed mapy 2minuty.Ten tým co ubrání tento bod zvítězí.

Doomsday

Doomsday je mód v kterém je prioritou vzít austrálium (kufr s benzinem) a dostat ho na plošinu která jede do výšky k raketě.Až se jeden z týmu dostane ke špičce rakety položí ho dovnitř a tím vyhrává.

Coop (kooperativní hra)

Coop je herní mód kde je tým lidí který bojuje ve vlnách proti počítači.Protivníci jsou buď  roboti nebo oživlý zombie.Maximální počet v tomto módu je šest.Ve většině mapách na tomto módu má osm vln.Vlny v tomto módu jsou čím dál víc těžší.V jediném tomto herním módu máte upgrady (vylepšení).Například si můžete vylepšit rychlost střely , větší poškození , více životů atd.Vylepšení si kupujete za kredity.Tyto kredity dostáváte za zabíjení robotů po případě na Halloween zombie.

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 11263
Měsíc: 181
Den: 8